0 komentarzy

Jakie sole stosować

Sól himalajska, sól z Morza Martwego, sól z Morza Czarnego, oraz sól kamienna to surowce wykorzystywane poprzez fachową ekipę projektującą, oraz montującą groty solne i sauny solne, oraz inne obiekty wykonane z soli. O ile prowadzimy hotel, albo uzdrowisko i pożądamy rozszerzyć swoją ofertę, warto zaufać specjalistom zajmującym się grotami solnymi.

Taka inwestycja będzie opłacalna, gdyż aktualnie dużo osób korzysta z relaksu i regeneracji, jakie gwarantują seanse w solnych jaskiniach. Dlaczego akurat sól? Sól wzmacnia układ odpornościowy, działa również jako naturalny peeling, oczyszcza i dezynfekuje organizm. Sól poprawia krążenie, oraz uelastycznia i nawilża skórę. Niewątpliwie nie mówimy tutaj o soli spożywczej, natomiast o specjalnej himalajskiej soli, dostarczanej do grot za pomocą profesjonalnych generatorów. Urządzenia tego typu wytwarzają specjalną solną mgiełkę, dzięki jakiej jest możliwa właściwa inhalacja organizmu.

Groty solne są wyposażane w wygodne fotele dla klientów, w systemy oświetleniowe, oraz nagłośnieniowe. Klimatyczna muzyka, ciekawie ułożone światłowody, oraz inhalacja gwarantują świetną terapię dla osób, które potrzebują prawdziwego odpoczynku i relaksu Ultraschallvernebler. Sauny solne to perfekcyjny dodatek dla grot.

W takowych obiektach panuje podwyższona temperatura, oraz średnia wilgotność. Takie warunki gwarantują dobre warunki do tego, aby się naprawdę odprężyć. Uzdrowiska, SPA&Wellness – dużo jest obiektów, które są aktualnie doposażane w groty solne od wiodących producentów.